Vasevej 89A og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Birkerød - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Birkerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Birkerød er det netop kommet to interessante boliger til salg. Den første er villaen på Vasevej 89A. Med et boligareal på 150 kvadratmeter er der rigelig plads at udfolde sig på. Boligen er omgivet af en 800 kvadratmeter stor grund.

Villaen indeholder fem rummelige værelser og tilbydes til en pris på 9.995.000 kroner. Det er en attraktiv mulighed for dem, der søger et hjem med masser af plads både indendørs og udendørs i det eftertragtede Birkerød.

Den anden bolig er et rækkehus beliggende på Grøndalsvej 7D. Her får man 126 kvadratmeter bolig fordelt på fem værelser. Dette rækkehus ligger på en mere kompakt grund på 142 kvadratmeter.

Rækkehuset er tilgængeligt for 6.495.000 kroner og tilbyder dermed en lidt billigere mulighed i byen. Her er der tale om en stilfuld boligoplevelse med mulighed for et mere kompakt og overskueligt uderum.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler