4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Birkerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Birkerød kan boligkøbere nu overveje villaen på Rørsangervej 2. Denne villa, som er sat til en pris af 10.495.000 kr., spænder over 102 kvadratmeter og består af 4 værelser. Grunden måler 961 kvadratmeter og tilbyder dermed en god udendørsplads.
En anden spændende villa i Birkerød er Plantagevej 19. Med en pris på 7.795.000 kr., tilbyder den 141 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Villaen har en grund på 946 kvadratmeter og giver plads til både indendørs og udendørs aktiviteter.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.