Turistvej 174 og 1 anden boliger er kommet til salg denne uge i Birkerød - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Birkerød. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Birkerød er to af de nyeste boliger, der er i spil, villaen på Turistvej 174 og ejerlejligheden på Pilehøj 6E, 1 th.

Villaen på Turistvej 174 tilbyder 97 kvadratmeter fordelt over 4 værelser. Med en pris på 7.995.000 DKK er ejendommen beliggende på en 863 kvadratmeter grund.

Ejerlejligheden på Pilehøj 6E, 1 th er en kompakt mulighed med 71 kvadratmeter fordelt på 3 værelser. Prissat til 2.950.000 DKK, denne lejlighed har en rummelig grund på 9.287 kvadratmeter.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga